مناسب ترین تایم برای تور ترکیه چه زمانی می باشد

ساخت وبلاگ
چکیده : باید گفت تور ارزان ترکیه با توجه به جای سرزمین ترکیه به عنوان خط میان خاورمیانه ... با عنوان : مناسب ترین تایم برای تور ترکیه چه زمانی می باشد بخوانید :

باید گفت تور ارزان ترکیه   با توجه به جای سرزمین ترکیه به عنوان خط میان خاورمیانه و اروپا  هرساله مورد توجه افراد کثیری از مردمانی که قصد یک مسافرت تفریحی  خوب را دارا می باشد قرار می گیرد.


توصیه های بهداشتی:

برای رفتن به استانبول حتما خود را بیمه کنید و اگر از داروی خاصی استفاده می کنید به اندازه نیاز و با نسخه پزشک همراه خود داشته باشید. چون در استانبول هزینه درمان و دارو بسیار بالا است و برایتان گران تمام می شود. همچنین باید بدانید که در استانبول از آبهای لوله کشی برای آشامیدن نباید استفاده کنید.

استانبول
پلیس استانبول:

استانبول بخشی به اسم پلیس گردشگری دارد که تمامی امور مربوط به گم شدن و سرقت پاسپورت یا هر جرم دیگری که گردشگران بگویند را پیگیری می کنند. این پلیس گردشگری در مسجد سلطان احمد دفتر دارند و کارکنان آن به زبان های مختلف صحبت می کنند. باید بدانید شهر های ترکیه قوانین سفت و سختی در زمینه مصرف، حمل و فروش مواد مخدر دارد و متخلفان را جریمه های سنگین یا حبس از 4 تا 24 سال می کند.

    خارج کردن عتیقه جات ممنوع است و مجازات آن از ۵ تا ۱۰ سال است.
    از مکان های نظامی و دولتی عکس نگیرید.

امیدواریم که تور ترکیه به شما خوش بگذرد.

...
نویسنده : sfvfve بازدید : 40 تاريخ : پنجشنبه 26 بهمن 1396 ساعت: 14:08