معرفی وب سایت منتو عرضه کننده خدمات مسافرتی کم هزینه

ساخت وبلاگ
چکیده : سایت منتو بااعتبارترین مرکز معرفی سفرهای به صرفه ی اقتصادی با متدی عالی در اختیار کاربران کشور... با عنوان : معرفی وب سایت منتو عرضه کننده خدمات مسافرتی کم هزینه بخوانید :

سایت منتو بااعتبارترین مرکز معرفی سفرهای به صرفه ی اقتصادی با متدی عالی در اختیار کاربران کشور قرار گرفته است.
در سایت منتو  تمامی تلاش مدیرعاملان وکارمندان این مسئله می باشد که جست وجوکنیم و عالی ترین و به صرفه ترین آپشن های سفر را برای شما عزیزان مهیاکنیم.
عرضه هایی از قبیل سفرهای خارجی , گشت های داخل کشور , تیکت های پروازهای هوایی و زمینی, محل های تاریخی و گردشگری و ...
کمپانی ما جست وجومی کند خدمات ارائه کنندگان این دسته از خدمات توریستی که کم ترین قیمت ها را دارامی باشند برای شما هم وطنان پیدا کنیم و در وب سایت قرارمی دهیم.
با این آرزو که اگر هنگامی فکر یک سفر بیرون کشوری یا درون کشوری یا یک گشت شهری داشتید آگاه باشید این وب سایت منتو است که تنها با یک نگاه به آن هزینه های زیادی در سفر شما هم وطنان صرفه جویی می شود.
علاوه بر این به شما هم وطنان کمک می کند تعداد گردش ها و تفریحات شما دوستان بیشترگردد. و درتمامی زمان ها روحیه ی بهتری دارا باشید.
پس شاید می شود این طورگفت که به طورغیرمستقیم وب سایت منتو  حال شما دوستان را بهتر می گرداند.
در ادامه مطالبی در مورد گردشگری ارائه می دهیم.


سازمان گردشگری جهانی (UNWTO) پیش بینی می‌کند که گردشگری بین‌المللی با نرخ رشد ۴٪ به کار خود ادامه دهد [۱] و اروپا تا سال ۲۰۲۰ همچنان جزء پرجاذبه‌ترین مناطق گردشگری جهان خواهد ماند ولی سهم این قاره از ۶۰ درصد در سال ۱۹۹۵ به ۴۶ درصد کاهش خواهد یافت. این در حالی است که روند مسافرت‌های دور اندکی بیشتر از مسافرت‌های داخلی خواهد بود و از ۱۸ درصد در سال ۱۹۹۵ به ۲۴ درصد در سال ۲۰۲۰ افزایش خواهد یافت. از زمانی که تجارت الکترونیکی در اینترنت رونق گرفته، محصولات گردشگری از جمله پرمعامله‌ترین اقلام مورد تجارت بوده‌اند. این محصولات یا سرویس‌ها با نرخ مناسب در شبکه عرضه می‌شوند. عرضه‌کنندگان خدمات گردشگری (سفرها، هتل‌ها، خطوط هواپیمایی و غیره) فروش اینترنتی را در دستور کار خود قرار داده‌اند و بدین ترتیب تا حد زیادی دست واسطه‌ها کوتاه شده‌است. انتظار می‌رود در زمینهٔ سفرهای فضایی طی ربع اول قرن بیست و یکم پیشرفت چشمگیری حاصل شود اگر چه در مقایسه با مراکز سنتی، آمار گردشگران این بخش قابل توجه نخواهد بود مگر این که تکنولوژی‌هایی چون سیستم‌های حمل به فضا پیشرفت کنند و ارزان تمام شوند. پیشرفت‌های تکنولوژیکی می‌تواند هتل‌های فضایی را ممکن نمایند و مثلاً هواپیماهای خورشیدی یا فضاپیماهای بزرگ را عرضه کنند. هتل‌های زیر آبی مثل هیدروپلیس هم که انتظار می‌رود در سال ۲۰۰۶ در دبی ساخته شود به این مجموعه اضافه خواهند شد. در اقیانوس نیز گردشگران مورد استقبال کشتی‌های گشتی بسیار بزرگ و بی‌نظیر و شاید هم شهرهای شناور قرار خواهند گرفت. برخی آینده‌گراها انتظار دارند هتل‌های سیار و پایه‌داری ساخته شوند که بتوانند به طور موقت در هر جای کرهٔ زمین نصب شوند و هر جا که ساخت هتل‌ها از نظر سیاسی اقتصادی یا بنا به ملاحظات زیست‌محیطی قابل قبول نباشد از آن‌ها استفاده کنند.


برای کسب اطلاعات بشتر به سایت منتو مراجعه کنید .

...
نویسنده : sfvfve بازدید : 24 تاريخ : سه شنبه 24 بهمن 1396 ساعت: 12:14