آشنایی با سایت منتو ارائه دهنده ی خدمات گردشگری ارزان

ساخت وبلاگ

سایت منتو بزرگترین مرکز آگاهی دهی سفرهای کم هزینه با متدی کاملاحرفه ای در اختیار کاربران کشور قرار گرفته است.
در سایت منتو  تمامی تلاش مدیرعاملان وکارمندان این مسئله می باشد که جست وجوکنیم و برترین و به صرفه ترین آپشن های سفر را برای شما دوستان مهیاکنیم.
آپشن هایی از قبیل تورهای بیرون کشوری , گشت های درون کشور , تیکت های پروازهای هوایی و زمینی, محل های تاریخی و گردشگری و ...
کمپانی ما می گردد سرویس دهندگان این دسته از خدمات سفری که پایین ترین هزینه ها را دراختیارکاربران قرارمی دهند برای شما هم وطنان بیابیم و در وب سایت قرارمی دهیم.
با این آرزو که اگر هنگامی آهنگ یک گردش بیرون کشوری یا درون کشوری یا یک گشت شهری داشتید آگاه باشید این وب سایت منتو می باشد که تنها با یک نظر به آن هزینه های زیادی در سفر شما دوستان صرفه جویی می شود.
علاوه بر این به شما هم وطنان یاری می رساند دفعات سفرها و خوش گذرانی های شما هم وطنان بیشترگردد. و همیشه روحیه ی بهتری دارا باشید.
پس شاید می شود این طورگفت که به طورغیرمستقیم وب سایت منتو  حال شما هم وطنان را بهتر میکند.
در زیر توضیحی در زمینه ی گردشگری ارائه می دهیم.


واژه توریسم از کلمه تور (tour) به معنای گشتن اخذ شده که ریشه در لغت لاتین turns به معنای دور زدن، رفت و برگشت بین مبدأ و مقصد و چرخش دارد که از طریق زبان‌های فرانسه و انگلیسی به فارسی راه یافته‌است. معادل فارسی آن گردشگر است.

افراد ثروتمند معمولاً به اقصی نقاط جهان سفر می‌کنند تا شاهکارهای هنری را ببینند، زبان‌های جدید بیاموزند، با فرهنگ‌های جدید آشنا شوند و یا با غذاهای دیگر کشورها آشنا شوند.

اصطلاحات «توریسم» و «توریست» اولین بار در سال ۱۹۳۷ توسط جامعه ملل مورد استفاده قرار گرفتند. گردشگری به سفر به خارج از کشور و با مدت زمان بیش از ۲۴ ساعت اطلاق می‌شود.


برای کسب اطلاعات بشتر به سایت منتو مراجعه کنید .

...
نویسنده : sfvfve بازدید : 14 تاريخ : دوشنبه 23 بهمن 1396 ساعت: 13:23

close
تبلیغات در اینترنت