فراگیری انواع معین کردن قیمت طراحی وبسایت با گارانتی

ساخت وبلاگ
چکیده : شناخت انواع مشخص کردن تعرفه طراحی وب سایت با گارانتی کی از خدمات ارزنده گوگل است که افرا... با عنوان : فراگیری انواع معین کردن قیمت طراحی وبسایت با گارانتی بخوانید :

شناخت انواع مشخص کردن تعرفه طراحی وب سایت با گارانتی

کی از خدمات ارزنده گوگل است که افراد زيادي از وجود آن مطلع نيستند. سرویس Google Sites، خدمات ميزباني رایگان سایت گوگل برای کاربران است که در گام نخست، خدمات Yahoo Geocities را که شش سال پیش توسط ياهو عرضه شد، به یاد مي‌آورد. البته این خدمات با Geocities تفاوت‌های آشکاری دارد که در اصل نقطه قوت آن محسوب‌شده و بسیار سودمند هستند. گوگل در این خدمات امکان تولید یک سایت متوسط با امکاناتی مانند ویرایش آنلاین محتوای سایت در نهایت قدرت و سادگی، امکان جای‌گذاری انواع آیتم‌ها بر‌اساس خدمات گوگل مانند Google Maps و Google Docs، مدیریت کاربران و حساب‌های کاربری و همچنین همکاری‌های گروهي را برای توسعه فراهم آورده است. قابلیت مهم‌تری که از طریق خدمات سایت‌های گوگل برای کاربر فراهم است، امكان ايجاد محتواي وبي بدون نياز به دانش برنامه‌نویسی و نگرانی درباره سرور و تنظیم و نگه‌داری آن است. گوگل به سادگی هرچه تمام‌تر، یک فضای سيصد مگابایتی به همراه پهنای باند نامحدود را در اختیار شما گذاشته، امکان جست‌وجو در محتوای آن را ایجاد کرده و در نهایت، امکان کسب درآمد از آن را با استفاده از خدمات AdSense فراهم كرده است. ایجاد یک سایت، هیچ گاه به این سادگی نبوده است. اين مطلب يكي از مقالات .
نوشتن برای موتورهای جستجو بسیار مهم است، از آنجایی که شما می خواهید برای به دست آوردن رتبه بالا، و نوشتن برای بازدید کنندگان از جوهر به دلیل این که شما می خواهید آنها را به چوب در اطراف و بازگشت به وب سایت شما.
هنگامی که شما با کلمات کلیدی و محتوا در سایت خود راضی، وقت آن است که برای شروع به کار با ساختمان پیوند است. موتورهای جستجو تعیین بسیاری از ارزش یک سایت خاص صفحه / با نگاه کردن به تعداد لینک های ورودی. تبادل لینک یکی از محبوب ترین و موفق ترین راه برای به دست آوردن رتبه خوب در موتور های جستجو است، و آن را واقعا آسان برای انجام. سادگی یک وب سایت که دوست دارید مراجعه کرده و درخواست از مدیر سایت اگر آنها را در تبادل لینک علاقه مند هستند – آن را ندارد به هر پیچیده تر از آن است.
sites.google.com مراجعه كنيد. در‌صورتی که یک اکانت معتبر گوگل داشته باشید، مي‌توانید به سیستم وارد شده و سپس سایت‌های ایجاد شده توسط حساب کاربری کاربر فهرست ‌شويد. در این فهرست مي‌توانيد سایت مورد نظر را برای ورود انتخاب کرده یا آن را از سرور‌های گوگل حذف كنيد. در این قسمت با کلیک روی دکمه Create New Site مي‌توانید یک سایت جدید ایجاد كنيد.
سادگی یک وب سایت که دوست دارید مراجعه کرده و درخواست از مدیر سایت اگر آنها را در تبادل لینک علاقه مند هستند – آن را ندارد به هر پیچیده تر از آن است.
داشتن چیزی جالب و متمایز را در صفحه شما یک راه بسیار خوبی برای جذب شرکای بالقوه لینک است. به عنوان مثال، اگر شما در حال اجرا یک وب سایت در مورد نام دامنه، به همین دلیل نام دامنه جستجوگر به صفحه اصلی خود اضافه کنید نه؟ این به احتمال زیاد جذب لینک از سایت های دیگر که مربوط به تو رفتگی در دیوار، و مردم تمایل به بازگشت دوباره اگر آنها می خواهند بدانند که آیا یک دامین موجود است یا نه. سعی کنید خلاق اضافی به خودتان را جدا از رقبای کنید.
2- پس از انتخاب گزینه ایجاد سایت جدید، به صفحه‌ای هدایت مي‌شوید که در آن مي‌توانيد از قالب‌های از پیش تعیین شده برای سایت استفاده كنيد. همچنین، نام سایت (که باید یک نام منحصر به فرد باشد) و تنظیمات مربوط به نحوه دسترسی بازدیدکنندگان به آن نیز در این قسمت تنظیم مي‌شود. همچنين مي‌توانيد از تم‌های از پیش تعیین شده برای رنگ‌بندی سایت نیز استفاده كنيد.
اگرچه SEO باید بخش بزرگی از بهینه سازی سایت شما، باید آن را جا ختم نمی شود. بهینه سازی رسانه های اجتماعی احتمالا به همان اندازه مهم است، چرا که آن را یکی از قویترین ابزارهای بازاریابی در دسترس است. کمپین بهینه سازی رسانه های اجتماعی باید شامل چند چیز مختلف. اول، مطمئن شوید که محتوا را در سایت یا وبلاگ خود را مرتبط به موضوع خود و نه از تاریخ است. بازدید سایت های مشابه و پیوستن به بحث و گفتگو به ترک نظرات در پستها / مقالات – نترس به آنچه در ذهن خود مرور کنید. اطمینان خود را در فیس بوک و مای اسپیس قابل مشاهده است. سه سایت های دیگر است که می تواند مفید باشد برای بهینه سازی رسانه های اجتماعی، توییتر، فلیکر، و یوتیوب هستند. دو نفر دوم همیشه قابل اجرا نیست. اطمینان حاصل کنید که شما فقط امکان استفاده از آنها هنگامی که زمان درست است – شما ممکن است بیش از آسیب خوب اگر اینکار را نکنید.
3- در صورت انتخاب قالب خالی و تم ساده برای سایت جدید، گوگل یک سایت با یک صفحه و با ظاهری مشابه آنچه در تصویر مي‌بینید، ایجاد مي‌كند. به صورت پیش فرض این صفحه در حالت پیش نمایش قرار دارد. یک ستون در سمت چپ صفحه با المان‌های قابل سفارشی سازی وجود دارد که برای ویرایش آن مي‌توانيد از لینک Edit Sidebar استفاده كنيد.
4- با کلیک گزينه Edit Sidebar در ستون سمت چپ صفحه اصلی، به صفحه مدیریت سایت، مطابق این تصویر هدایت خواهید شد. با کلیک عبارت Add A Sidebar Item مي‌توانید عناصر مختلف و سودمندی به این ستون اضافه كنيد. به عنوان نمونه، یکی از این عناصر شمارنده خودکار است که در آن کاربر مي‌تواند تاریخی را تعیین کرده و این المان، به صورت خودکار و بر‌اساس تاریخ حاضر سیستم، روزهای باقی مانده تا آن را نشان مي‌دهد.
جهت شناخت به وب سایت هزینه طراحی سایت بروید .

 

قیمت,هزینه,تعرفه,...
نویسنده : sfvfve بازدید : 17 تاريخ : شنبه 1 ارديبهشت 1397 ساعت: 19:08