متمایزبودن در نتیجه ها جستجو مشتری های زیادی را به دیدار از وب سایت شما دعوت میکند ▪ ۸۷ در صد تمام بازدیدکنندگان شما

ساخت وبلاگ
چکیده : این محتوای به دست وبسایت طراحی سایت ارزان تولید گردیده است. محتوای home page و خودداری از محت... با عنوان : متمایزبودن در نتیجه ها جستجو مشتری های زیادی را به دیدار از وب سایت شما دعوت میکند ▪ ۸۷ در صد تمام بازدیدکنندگان شما بخوانید :

این محتوای به دست وبسایت طراحی سایت ارزان تولید گردیده است.

محتوای home page و خودداری از محتوای تکرار شده


متن پیج اصلی  پایگاه شما بسیار مهم است . این تکست صفحه اول  ترین متا تگی است که درون تارنما شما ایندکس میشود. هرچه محتوای home page پایگاه قوی باشد از نظر جذب کاربر قوی تر عمل خواهید کرد . سعی کنید تکست صفحه اصلی سایت خود را کوتاه و خلاصه بنویسید و به نگارش آن توجه ویژه ای داشته باشید همچنین مطلب صفحه اصلی سایت را بدون اشتباه دیکته ای و تایپی بنویسید تا در نظر کاربران جلوه خوبی داشته باشد. به یاد داشته باشید متن صفحه اول وب سایت از ارزشمندترین مسائل در ساخت سایت به حساب می آید.

نوشته شما باید از فونتی خوانا و کاربرپسند برخودار باشد و از نظر نگارشی و اشتباهات تایپی و املایی وضعیت قابل قبولی داشته باشد تا اصول کاربرپسندی را حفظ نماید . در نوشتن مطلب خود حتما از تگ H1 ( هدینگ ) بهره ببرید مخصوصا برای تیتر نوشته خود . در مطالب خود حتما از تصاویر استفاده نمایید و برای عکس نیز از خصوصیت های تگ آلت استفاده نمائید. این مطلب توسط وب سایت طراحی سایت ارزان آماده گردیده است.

کلمات کلیدی : بهینه سازی سایت , بازاریابی اینترنتی , طراحی سایت ارزان

استفاده از template وب سایت به صورت بهینه قسمت یک

 این مقاله بدست وب سایت طراحی سایت ارزان گردآوری شده است.

طراحی تم تارنمای به صورت مناسب قسمت یک

یکی از اساسی ترین قسمت های ایجاد پایگاه مبحث ایجاد تم میباشد . تعداد زیادی از مدیران کسب و کارهای آنلاین فکر میکنند template پایگاه  تنها برای ظاهر تارنمای مفید است و باید به گونه ای کدنویسی گردد که توانایی جذب کاربر را داشته باشد ، اصولا مالکان کسب و کارهای اینترنتی به مسائل جانبی در طراحی تم توجهی نمیکنند که یکی از این مسائل بهینه بودن  قالب سایت از نظر سرعت بارگذاری و امکانات است.

در این مقاله قصد داریم شما را با مهم ترین نکات برای کدنویسی template یک پایگاه به صورت بهینه آشنا نمائیم. در هنگام کدنویسی سایت ، اولین مسئله ای که با آن برخورد خواهید داشت بدون شک ایجاد قالب است ، تم سایت شما تاثیر خوبی نیز در میزان سئو پایگاه خواهد داشت به همین دلیل از اهمیت بسیار زیادی بهره مند میباشد اما متاسفانه تعدادی از مدیران سایت ها به این مسئله توجهی نداشته و به همین خاطر در بسیاری از موارد شاهد طراحی پایگاه هایی هستیم که از نظر template اصلا سبک نبوده اما از نظر ظاهر بسیار زیبا میباشند. زیبایی ظاهری تمپلیت هیچ ایرادی ندارد بلکه بسیار مفید خواهد بود اما بهینه بودن یک تمپلیت را نباید فراموش کرد .

این مقاله توسط پایگاه طراحی سایت ارزان تهیه گردیده است.

کلمات کلیدی : تعرفه طراحی سایت , ساختن سایت , طراحی سایت ارزان , دانلود نرم افزار طراحی وب

این مقاله بدست وبسایت طراحی سایت اراک آماده شده است.

استفاده از قالب سایت به صورت سبک بخش دو

ساخت تم واکنش گرا
یکی از مسئله های اصلی که نیاز است به هنگام طراحی تم مد نظر شما قرار داشته باشد استفاده از کدهای اچ تی ام ال و شیوه نامه های آبشاری است. یکی از بهترین روش های ایجاد تمپلیت استفاده از قطعه کدهای اچ تی ام ال و همچنین شیوه نامه های آبشاری میباشد. دلیل اصلی بهره گیری از اچ تی ام ال و شیوه نامه های آبشاری سرعت بالای آنها میباشد و تمی که از این طریق طراحی میگردد به طور قطع از سرعت لود بالایی برخوردار است به علاوه اعمال تغییرات در تمپلیت نیز برای صاحبان سایت بسیار آسان خواهد بود. کدهای اچ تی ام ال به همراه سی اس اس میتواندتمپلیت مد نظر شما را با سرعت لود بالا آماده کند.

استفاده نکردن از ادوب فلش در قالب

یکی از مسائل اساسی در دلایل عدم استفاده ادوب فلش سنگین بودن سایز فلش میباشد. موقعی که حجم تارنمای شما زیاد شود قطعا سرعت لود صفحات شما کاهش میابد که این مسئله سئو وب سایت شما را دچار مشکل مینماید . از طرفی فلش سایت شما را تبلیغاتی نشان میدهد زیرا دید اکثر بازدیدکنندگان از فایل های فلش ، تبلیغات است.

این محتوای به دست وب سایت طراحی سایت آماده شده است.

...
نویسنده : sfvfve بازدید : 34 تاريخ : دوشنبه 30 بهمن 1396 ساعت: 12:35